Boğaz Kır Organizasyon

İş görüşmeleriniz, tanıtımlarınız ve personeliniz ile ilgili toplantılarda ihtiyaç duyabileceğiniz lojistik desteği sizler için sağlıyoruz.İstanbul’un en stresli, gergin iş ortamlarından biraz uzaklaşmaya ne dersiniz?
Boğaz Kır Organizasyon önemli iş görüşmeleriniz, personeliniz ile gerçekleştireceğiniz toplantılar için sizlere Boğaz’a karşı ferah bir mekan sunuyor. Sağlıklı bir iş görüşmesi için en önemli etkenlerden biri kasvetten uzak, rahat bir ortamdır. Ticari ilişkilerinizi daha rahat ve huzurlu ortamlardan geliştirmeniz şirketinizin çıkarları için daha makul olabilir. Boğaz Kır Organizasyon tarafından sizler için özel olarak sağlanan ve kurumsal davetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz uygun mekanlar bulunuyor. Açık ya da kapalı bir ortamda düzenleyebileceğiniz toplantılar ve iş görüşmeleri kasvetli plazalara göre daha iyi bir seçenek olabilir. Şirketinizin geleceğini İstanbul’un gürültü, stres ve trafiğinden uzak bir şekilde şekillendirebilirsiniz.

Kurumsal davet ve iş toplantıları için yüksek meblağlar ayırmanıza gerek yok. Boğaz Kır Organizasyon bu hizmetlerden yararlanmanız için sizlere uygun fiyat avantajları sunuyor.

Belirli bir süre zarfında gerçekleştireceğiniz iş görüşmeleri ya da haftalık, aylık olarak düzenleyeceğiniz toplantılar için sizlere konforlu bir mekan sunuyoruz.

Kurumsal İş Toplantılarındaki Standart İçeriklerimiz

Standart içerikleri istediğinize göre değiştirebileceğimizi unutmayın!

Karşılama Hostesi
Ses Sistemi
Sınırsız Coca-Cola ve Fanta
Özel İkramlar

Sınırsız Wİ-Fİ
Projeksiyon Perdesi
Ücretsiz Vale Hizmeti
DJ Performansı

Bay ve Bayan Hostes
Yapay Sis
Bayrak Süslemeleri
Seçkin Menü Seçenekleri

Masalarda Çiçekli Şamdan
Kokteyl Masa Seçeneği
Tatlı Tuzlu Kurabiye
Full HD Kamera Çekimi

Masal Tadında Boğaz’a Karşı Organizasyon

Hayatınızın en özel anına bu masalsı alanda adım atın ve en özel gününüzü unutulmaz kılın!