Sünnet Düğünü

Bir sünnet düğününden çok daha fazlasını sizler için sunuyoruz.
Farklı farklı iç mekan konseptleriyle çocuğunuzun bu özel anında sizlerin yanındayız.


""
1
Soru & Rezervasyon Formu
Ad - Soyad
Telefon
Mesaj
0 /
Previous
Next

Boğaz Manzaralı Sünnet Düğünü Organizasyonu

Bir sünnet düğünü için gerekenlerden çok daha fazlasını sizler için sunuyoruz.

Her yaştan bireyin katılabileceği bu özel gününüzde sizlere açık ya da kapalı iki farklı mekan tercihi sunuyoruz. Boğaz Kır Organizasyon, diğer tüm hizmetlerinde olduğu gibi sünnet düğünü konsepti için de müşterilerinin taleplerine uygun organizasyonlar gerçekleştiriyor.

Sünnet düğünü ile ilgili beklentileriniz neler? Uzman ekibimiz sizler için fotoğraf hizmeti sunuyor. Aynı zamanda dilediğiniz taktirde ek olarak Türk mutfağının en lezzetli yemekleri siz ve misafirleriniz için özel olarak hazırlanıyor. Ayrıca düğünde yer alan çocuklar ile özel olarak ilgilenen palyaçolarımız da hizmetlerinize sunuluyor. Boğaza cepheden bakan açık ya da kapalı bir alanda sizlere unutulmaz bir sünnet düğünü hizmeti sağlıyoruz. Boğazın tertemiz havası eşliğinde unutulmaz hatıralar yaşayabilirsiniz. Boğaz Kır Organizasyon sizlere bu hizmetleri sağlamak için her daim hazır.

Siz ve misafirleriniz için son derece keyifli bir sünnet düğünü konsepti sunan ekibimiz tüm bu hizmetler karşılığında sizlere ekonomik avantajlar sunuyor. Boğaz Kır Organizasyon ile kaliteyi daha yakından keşfedebilirsiniz.