Okul – Mezuniyet Töreni

Boğazın eşsiz atmosferi eşliğinde yeni hayatınıza merhaba deyin.
Kendinizi müziğin akışına bırakın ve eğlenmekten başka bir şey düşünmeyin, gerisini biz hallederiz.


""
1
Soru & Rezervasyon Formu
Ad - Soyad
Telefon
Mesaj
0 /
Previous
Next

Boğaz'a Karşı Okul & Mezuniyet Töreni Organizasyonu

Öğrencileriniz için en iyi eğlence imkanlarına sahip olan bir mezuniyet törenine ne dersiniz?

Stresli bir eğitim hayatının sonunda biraz eğlence ve biraz müzik eşliğinde bir kutlama iyi gelebilir. O halde Boğaz Kır Organizasyon’a başvurmanın tam sırası!

Bir mezuniyet töreni için tarafınıza en iyi seçenekleri sunuyor ve sizleri kaliteye davet ediyoruz. Boğaz sularının tınıları ve Boğazın olağanüstü görüntüsü eşliğinde harika bir sinerji yakalamak mümkün. Zorlu bir eğitim maratonunun finalini bir hep birlikte bir kutlama eşliğinde gerçekleştirmek iyi bir seçenek. Vizeler ve finallerden hemen sonra dansın, müziğin ve coşkunun ritmi başlıyor. Boğaz Kır Organizasyon size İstanbul’un en keyifli mezuniyet törenini sunuyor.

Mezuniyet töreni için aradığınız her şeyi hizmetlerimiz dahilinde bulabilmeniz mümkün. 4000 m2 büyüklüğünde bir zeminin üzerinde eğitim yaşamınıza veda edebilirsiniz. Öğretim görevlileri, öğrencilerimiz ve velilerimiz için güzel bir gece hazırlıyoruz. Uzman bir organizasyon ekibiyle gerçekleştirdiğimiz mezuniyet törenleri için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.