Nikah – Nişan

Yemyeşil çimenler üzerinde sevdiklerinizle birlikte farklı bir Nikah / Nişan töreni mümkün.
Siz hayatınızın en önemli kararını açıklarken, tüm desteğimizle hizmetinizdeyiz!


""
1
Soru & Rezervasyon Formu
Ad - Soyad
Telefon
Mesaj
0 /
Previous
Next

Boğaz'a Karşı Nişan / Nikah Organizasyonları

Rüyalarınızdaki Nikah / Nişan töreni ile karşılaşmak zannettiğiniz kadar zor değil. Boğaz Kır Organizasyon sizlere bu konuda gerekli desteği sağlıyor. Bir nikah ya da nişan töreni ile ilgili tüm detayları sizler yerine düşünüyor ve sağlıyoruz.

Evliliğe giden yolda son basamaklardan biri olan nikah ya da nişan törenleri farklı farklı konseptlerde tarafımızca sizler için özel olarak organize ediliyor. Boğaza karşı harikulade bir görünüme sahip olan ve kapalı ya da açık havada yapmak isteyeceğiz nikah / nişan törenleri hayallerinizde olduğu gibi sizleri bekliyor. Siz ve konuklarınız için özel olarak hazırlanan bir nikah kokteyli eşliğinde hayallerinizdeki evliliğe adım atabilirsiniz.


Nikah ya da nişan törenleri için astronomik rakamlar ödemeye son. Boğaz Kır Organizasyonu nikah / nişan hizmetlerini müşterileri için uygun fiyatlar karşılığında sağlıyor. Son derece kaliteli ve deneyimli bir ekip ile birlikte çalışıyoruz. Boğazın eşsiz atmosferi eşliğinde bir evlilik töreni sizler için doğru seçenek olabilir. O halde size en uygun tarihlerde bir rezervasyon yaptırmak için bizlere ulaşabilirsiniz.