Kurumsal Davet & İş Toplantıları

İş görüşmeleriniz, tanıtımlarınız ve personeliniz ile ilgili toplantılarda ihtiyaç duyabileceğiniz lojistik desteği sizler için sağlıyoruz.


""
1
Soru & Rezervasyon Formu
Ad - Soyad
Telefon
Mesaj
0 /
Previous
Next

Boğaz'a Karşı Kurumsal Davet & İş Toplantıları

İstanbul’un en stresli, gergin iş ortamlarından biraz uzaklaşmaya ne dersiniz?
Boğaz Kır Organizasyon önemli iş görüşmeleriniz, personeliniz ile gerçekleştireceğiniz toplantılar için sizlere Boğaz'a karşı ferah bir mekan sunuyor.

Sağlıklı bir iş görüşmesi için en önemli etkenlerden biri kasvetten uzak, rahat bir ortamdır. Ticari ilişkilerinizi daha rahat ve huzurlu ortamlardan geliştirmeniz şirketinizin çıkarları için daha makul olabilir. Boğaz Kır Organizasyon tarafından sizler için özel olarak sağlanan ve kurumsal davetlerinizi gerçekleştirebileceğiniz uygun mekanlar bulunuyor. Açık ya da kapalı bir ortamda düzenleyebileceğiniz toplantılar ve iş görüşmeleri kasvetli plazalara göre daha iyi bir seçenek olabilir. Şirketinizin geleceğini İstanbul’un gürültü, stres ve trafiğinden uzak bir şekilde şekillendirebilirsiniz.

Kurumsal davet ve iş toplantıları için yüksek meblağlar ayırmanıza gerek yok. Boğaz Kır Organizasyon bu hizmetlerden yararlanmanız için sizlere uygun fiyat avantajları sunuyor. Belirli bir süre zarfında gerçekleştireceğiniz iş görüşmeleri ya da haftalık, aylık olarak düzenleyeceğiniz toplantılar için sizlere konforlu bir mekan sunuyoruz.